Print

Contact

Directeur / programmator
Roeland Van Gorp (zakelijke & artistieke leiding)
Tel: 013 39 14 21 - mail: roeland.vangorp@denegger.be

Secretariaat

Algemeen nummer: 013 39 14 14 (vrijetijdsbalie) of 013 39 14 20 (GC den egger)

Michel Baeten (zaalverhuur, boekhouding, communicatie en programmatie film & comedy)
mail: michel.baeten@denegger.be

Alette Sinninghe (onthaal, ticketverkoop en medewerker theaterprogrammatie)
mail: alette.sinninghe@denegger.be

Annelies De Ruyter (onthaal, ticketverkoop en medewerker jeugd- en schoolprogrammatie)
mail: annelies.deruyter@denegger.be

David Stalmans (onthaal, ticketverkoop en medewerker muziekprogrammatie)
mail: david.stalmans@denegger.be

Techniek

Algemeen nummer: 013 39 14 30

Ploegbaas podiumtechniek
Gert Coremans
mail: gert.coremans@denegger.be

Medewerkers podiumtechniek
Ben Willems
mail: ben.willems@denegger.be

Glen Van Gelder
mail: glen.vangelder@denegger.be

Zaalwachter / Gemeentelijke uitleendienst voor verenigingen
Tel: 013 39 14 35 - mail: uitleendienst@denegger.be
Gsm: 0478 64 32 33 (noodnummer)

Hans Maes
mail: hans.maes@denegger.be

De onderhoudsploeg
Peggy Libaers
Anja Steenberghs
Cindy Boets
Pascale Wouters